Kasım 14, 2012

http://www.ilknurundunyasi.com/2012/11/wwwantepdukkanicom-ile-1-kisiye-1-kg.html

http://www.ilknurundunyasi.com/2012/11/wwwantepdukkanicom-ile-1-kisiye-1-kg.html


www.antepdukkani.com ile 1 kişiye 1 kg kaliteli 1.sınıf antep fıstığı paketi hediye ediyoruz


Firmamız kendisini aşağıdaki şekilde ifade etmiştir..
 
Şekeroğlu Mahallesi’nde bulunan Zincirli Bedesten 1781 yılında Darendereli Hüseyin Paşa tarafından yaptırıldı. Arşivlerde kaydı olan fakat bugün yerinde olmayan güney kapısı kitabesinin yazarı Kusuri’dir. Tek katlı L şeklinde bir plana sahip olan Zincirli Bedesten’de 73 dükkân bulunuyor.
          Geçmişte et hali ve sebze olarak da kullanılan tarihi bedesten 2008 yılında Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restore ettirilerek kiraya verildi. Günümüzde özellikle turistlere yönelik hizmet veren Zincirli Bedesten’debakırcı, sedefçi, gümüşçüler, kehribar, tespihçiler, tohumcular, nakışçılar, yöresel gıdacılar, aktarlar, kutnucular, değerli taş ve antikacılar faaliyet gösteriyor.
     Zincirli bedesten'de 1998 Yılında Faliyete Başlayan ÇOPUROĞLU GIDAgünümüze kadar Toptan ve perakende satışları ile Gaziantep'in Yöresel Ürünlerini en doğal haliyle satışını yapmaktadır.
     Antepdukkani.com olarak  amacımız Gaziantep'in bilinmeyen güzel ürünlerini ve kaybolma aşamasına gelmiş ürünlerini canlandırmak ve dünya'ya tanıtmak amaçlı kurulmuştur.  
     Antepdukkani.com olarak  internet üzerinden satışa başlayanÇOPUROĞLU GIDA bünyesinde Bakır , Sedef , Tesbih , Kutnu , Baharat , Kuruluk , Kuruşirelik , Bal , Salça , Pekmez Çeşitleri , Ev ve el yapımı ürünler olarak perakende satışlarına başlamıştır.
      Ürünlerimiz Firmamızın Garantisi altındadır..
Firmamızın iletişim bilgileri aşağıdadır.

ADRES : Boyacı Mah. Nacar Çarşısı ZİNCİRLİ BEDESTEN No:19 
ŞAHİNBEY / GAZİANTEP

  TELEFON :    0 342 231-73-03
E-MAİL :  bilgi@antepdukkani

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder