Temmuz 29, 2013

Bir Tatlı Molası: Çekiliş Zamanı!!!!

Bir Tatlı Molası: Çekiliş Zamanı!!!!: Merhaba Takipçilerim, Yakın zamanda blogumun tasarımını sevgili arkadaşım  +She mellon  sayesinde yeniledim. Bu durum beni o kadar çok mutl...

26 07 2013

Çekiliş Zamanı!!!!

Merhaba Takipçilerim,
Yakın zamanda blogumun tasarımını sevgili arkadaşım +She mellon sayesinde yeniledim. Bu durum beni o kadar çok mutlu etti ki bu mutluluğu bir şekilde sizlerle de paylaşmak istedim. Bu arada Shemellon'a gönderdiğim sürpriz cupcakelerin tadını da çok merak eden olunca dedim ki bir çekiliş yapsam ve çekiliş sonucunda kazanan bir kişiye o cupcakelerin aynısından göndersem. Hem ben mutluluğumu sizinle paylaşmış olsam hem de Sizin  içinizden bir kişi merakını gidermiş olsa ne dersiniz ?
Şimdi gelelim kampanya şartlarına,

1) Bloguma http://birtatlimolasi.blogspot.com/ izleyicim olmalısınız
2) Facebook sayfamı https://www.facebook.com/Birtatlimolasi beğenmelisiniz
3) Blog sayfanızda, blogunuz yoksa facebook ya da twitter sayfanızda çekilişi herkese açık olarak duyurmalısınız ve linkini de blogumda yorum bölümüne yazmalısınız

İşte bu kadar yapmanız gereken sadece bu 3 maddeyi 2 Ağustos saat 24:00'e kadar  yerine getirmek sonucunda ne mi olacak işte bu güzel cupcakelerin tadına bakma fırsatı yakalamış olacaksınız.

Bakalım kimler bu kedicikli cupcakelerin tadını merak ediyormuş. Herkese bol şans.Unutmayın kampanya bitiş tarihi 2 Ağustos 2013 :)
Sevgiler,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder