Temmuz 29, 2013

FrancescaLa: FrancescaLa 1 Yaşında! Bir teşekkür, kutlama ve çe...

FrancescaLa: FrancescaLa 1 Yaşında! Bir teşekkür, kutlama ve çe...: Blogu açalı tam 1 yıl oldu! Her yeni izleyicide, her gelen yorumda ayrı mutlu oldum :) Yazmaktan ve yazdıklarımın okunduğunu görmekten çok ...

28 Temmuz 2013 Pazar

FrancescaLa 1 Yaşında! Bir teşekkür, kutlama ve çekiliş yazısı :)

Blogu açalı tam 1 yıl oldu! Her yeni izleyicide, her gelen yorumda ayrı mutlu oldum :) Yazmaktan ve yazdıklarımın okunduğunu görmekten çok keyif alıyorum. Gelen tepkilerden anladığım kadarıyla FrancescaLa 1 yılın sonunda ufak tefek ama ulaştığı kitle tarafından sevilen bir blog olmuş durumda. Yorum bırakan, okuyan, paylaşan herkese çok teşekkürler!

Özel bir çekiliş yapmasam olmazdı :) Sevdiğim markaların herkese uyacağını düşündüğüm ürünlerinden bir paket hazırladım.


-Bioderma-Sensibio H2O makyaj temizleyici/tonik (250 ml)
-Rimmel Exaggerate göz kalemi-Siyah
-Rimmel-237 Soul Session oje
-TheBalm Ima Goodkisser ruj (görsel)

Çekilişe katılmak için:
  • Google Friend Connect'ten blogu izlemeniz (Bu siteye katılın'a tıklayarak),
  • Twitter veya Facebook hesabınızdan bu yazının linkini vererek çekilişi duyurmanız,
  •  Bu yazını altına; kullanıcı isimlerinizi, Facebook/Twitter paylaşım linklerinizi ve mail adresinizi yorum olarak bırakmanız yeterli olacak.
Çekilişi 12 Ağustos 2013 saat 20:00'de sonlandıracağım ve kazananı blogdan, Twitter hesabımdan ve blogun Facebook sayfasından duyuracağım. Ayrıca mail ile kendisini de bilgilendireceğim. 19 Ağustos'a kadar geri dönüş olmazsa çekiliş tekrarlanacak.

1. yılımız kutlu olsun! 

Bol şans :)

Francesca

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder