Temmuz 27, 2013

Öğretmen anne: Traccy Hogg:YENİ ANNELERE MUCİZE ÇÖZÜMLER KİTABINI...

Öğretmen anne: Traccy Hogg:YENİ ANNELERE MUCİZE ÇÖZÜMLER KİTABINI...: Evet moralim yüksek bu günlerde.Tayin işi de güzel oldu.Okuyucularımı da sevindireyim hoş bir sürpriz yapayım dedim ve daha yeni çıkan Yen...

27 Temmuz 2013 Cumartesi

Traccy Hogg:YENİ ANNELERE MUCİZE ÇÖZÜMLER KİTABINI KAZANMAK İSTEYEN VAR MI?Evet moralim yüksek bu günlerde.Tayin işi de güzel oldu.Okuyucularımı da sevindireyim hoş bir sürpriz yapayım dedim ve daha yeni çıkan Yeni annelere mucize çözümler kitabını bir okuruma vermeye karar verdim.Gün yayıncılığa da çok teşekkür ediyorum beni kırmadı.

Annelik başlı başına zorlu bir süreç.Bebeğimiz dünyaya geldiği andan itibaren farklı sorunlarala karşılaşabiliyoruz.Her çocuk farklı tabi.Tracyy annelere mucize gibi çözümler sunuyor gerçekten.İlk kitabı Can kurtaran serisi de çok güzeldi.Setin içinde DVD  de vardı.İzleyerekte bilgilenebileceğiniz harika bir set hazırlanmıştı.Tracyy Hogg okuyucularını yeni bir kitapla buluşturuyor.Kitap sağlıklı huzurlu çocuk yanında rahatlamış ve mutlu bir ev halkı vaat ediyor.


Temmuz ayında raflarda yerini bulan kitabımız işte bu:


TÜM DÜNYADA MİLYONLARCA SATAN,
BEBEK BAKIM SORUNLARINA MUCİZE ÇÖZÜMLER KİTABININ YAZARI
TRACY HOGG’UN YENİ KİTABI
“YENİ ANNELERE MUCİZE ÇÖZÜMLER”
20 TEMMUZ’DA SATIŞTA


Eser Adı: Yeni Annelere Mucize Çözümler
 
Yazar: Tracy Hogg-Melinda Blau
 
Yayınevinde kitabın ait olduğu Dizi Adı: Bebek Bakımı
 
Kitabın genel anlamda türü: Bebek Bakımı
 
Cilt Bilgisi: Amerikan cilt
 
Kâğıt Bilgisi: 60gr Enzo
 
Basım Tarihi: Temmuz 2013
 
Sayfa Sayısı: 416
 
Kitap Boyutları: 13.5*19.5 cm
 
ISBN No: 975-605-4540-26-6
 
Barkod No: 9786054540266
 
Etiket Fiyatı: 29 YTL
 
Çıkış Tarihi:  Temmuz 2013
 
 
Ayrıntılı Bilgi İçin:
 
Tel:0212 518 06 07
 
Fax:0212 518 06 08
facebook/gunyayincilik
twitter/gunyayincilik
pinterest/gunyayincilik
 
 
 


 


Yeni Annelere Mucize Çözümler” kitabıyla Tracy Hogg geri dönüyor! ve siz ebeveynlere, bebekleriyle doğumu izleyen birkaç hafta içinde gerçek anlamda iletişim kurabilmeleri için ihtiyaçları olan araçları sunuyor. Şimdi siz de Hogg’un basit, kolayca ulaşabileceğiniz programlarından yararlanıp şu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz:

 

  • Ailenin her bir üyesinin hayatını daha kolay ve mutlu hale getirecek bir programla bebeğinizi nasıl besler, oynatır ve uyutursunuz?
  • Bebeğinizin size söylemeye çalıştıklarını Tracy Hogg… “Bebeklere Fısıldayan” mucize kadın… Onunla bebek bakımı konusunda en çok satan kitap olan Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler ile tanıştınız. Mucizelerine şahit oldunuz. Onun yolundan ilerleyerek bebek bakımı konusunda kendi mucizelerinizi yarattınız. Kitabın DVD’si destek kuvvet olarak ardından geldi. Sonra Çocukluğa Geçiş Sorunlarına Mucize Çözümler kitabı geldi. Büyümeye başlayan bebeğinizin değişen sorunları için gene yardımınıza Tracy koştu. Ve şimdi de nasıl doğru yorumlarsınız?(ki böylece bebeğinizin gerçekten istediği şey gündüz uykusuna yatmakken onu beslemeye çalışmayasınız…)
  • Bebeğiniz hangi bebek tipinde? Melek, Kitap, Hassas, Heyecanlı veya Huysuz…  Peki, onunla etkileşimde bulunmanın en iyi yolu nedir?
  • Tracy’nin Üç Gün Sihri… Bütün kötü alışkanlıkları (sizinkileri ve bebeğinizinkileri) sadece üç günde nasıl değiştirirsiniz?

 

Güven verici, gerçekçi ve yaygın inanışa sıklıkla meydan okuyan “Yeni Annelere Mucize Çözümler”, ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor.

 

“Tracy Hogg ebeveynlere gerçek bir armağan veriyor -çocuklarının huyunu daha hayatlarının erken döneminde kavrayabilme becerisi...”

-Los Angeles Family

 

Bir izleyicime bu kitaptan hediye ediyorum.30 Temmuz saat 15.00 a kadar aşağıdaki şartları yerine getirip postun altına yorum bırakın kitabı kapın:)Emailinizi yazmayı unutmayın lütfen.Size ulaşmam kolay olsun.İzleyicim olmanız şart bu arada.Hadi bakalım parmaklar çalışsın.

Facebooktan öğretmenanne yi beğenmek için tıklayınız
Twitterdan öğretmenanne yi takip etmek için tıklayınız
Twitterdan @günyayincilik takip etmek için tıklayınız
Facebooktan günyayıncılık sayfasını beğenmek için tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder