Temmuz 22, 2013

PINARLABİZBİZE: GOLDEN ROSE İLE 3 KİŞİYE OJE HEDİYE EDİYORUZ

PINARLABİZBİZE: GOLDEN ROSE İLE 3 KİŞİYE OJE HEDİYE EDİYORUZ: Merhaba arkadaşlar yepyeni kampanyamızla sizlerleyiz.Kampanyamızın sponsoru Goldenrose.com.tr Vizyonumuz Dünyanın her ülkesi...16 Temmuz 2013 Salı

GOLDEN ROSE İLE 3 KİŞİYE OJE HEDİYE EDİYORUZMerhaba arkadaşlar yepyeni kampanyamızla sizlerleyiz.Kampanyamızın sponsoru Goldenrose.com.tr

Vizyonumuz
Dünyanın her ülkesinde kadınların renkli kozmetikteki bir numaralı tercihi olmak ve bir Türk markası olarak ihracat birincisi olma başarısını sürdürerek global kozmetik pazarında lider markalardan biri olmak.
Misyonumuz
Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek,
Yasal yükümlülükleri yerine getirerek, etik değerlere saygı duyarak ve öğrenen organizasyon yapısı ile çalışanlarının yetkinliğini sürekli artırarak sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak,
Yenilikçi ARGE yaklaşımı ile farklı ve güvenilir, uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir ürünler sunarak tüm dünya kadınlarını renkli kozmetik ürünleriyle buluşturmak.

 Golden Rose markası 1983 yılında kurulmuştur.86 ülkeye ihracat yaparak son 4 yıldır ihracat şampiyonu olmuş ve oje üretiminde dünyanın 5 büyük oje üreticisinden biri olmuştur.

KAMPANYAMIZIN SONUNDA 3 KİŞİYE RESİMDEKİ 8-11-30 NOLU RİCH COLOR OJELER HEDİYE
  Rich Color Nail Lacquer.Golden Rose'dan yepyeni Rich Color oje serisi, tek katta kapatıcılık özelliği ve ekstra geniş fırçası ile kolay uygulama sağlar. Zengin renk seçenekleri, parlak ve kalıcı yeni formülasyonu ile göz alıcı tırnaklar yaratarak güzelliğinizi tamamlar.
 

KAMPANYA ŞARTLARIMIZ

**Ana sayfadaki FIRSATLARDAN HABERDAR OLUN bölümüne email adresinizi yazarak ok tuşuna basarak e bültene üye olun
**Facebook sayfasını beğenin https://www.facebook.com/goldenroseturkiye
**İnstagramda takibe alın @goldenrosekozmetik
**Kampanyamızı blog facebook yada sosyal ağlarda duyurup duyuru linklerinizle yorum bırakın

KAMPANYAMIZ  29 TEMMUZDA SON BULACAK VE HEDİYELERİNİZ BAYRAM ÖNCESİ ELİNİZDE OLACAKTIR.KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.HEPİNİZE BOL ŞANS..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder